Hlásenia obecného rozhlasu

Dátum hlásenia: 25. 4. 2017

Oznamujeme občanom, ktorí sú prihlásení na muzikál Madame de Pompadour, že odchod autobusu je vo štvrtok 27. apríla o 17,30 hod. od obecného úradu.

Detský folklórny súbor Leváranek a Folklórna skupina Leváran  pozývajú občanov na tradičné ručné stavanie máje v piatok 28. apríla o 18,00 hod pred kultúrny dom. Stavanie máje bude sprevádzané cimbalovou hudbou, spevom a tancami detí zo súboru. Môžete si zakúpiť pečienky, pivo a kofolu a posedieť si. Po skončení oficiálneho programu bude ešte do tanca a na počúvanie hrať Cimbálofka Leváranek.  V prípade nepriaznivého počasia sa akcia uskutoční v kultúrnom  dome.

Dobrovoľný hasičský zbor pozýva občanov v nedeľu 30. apríla o 15,00 hod. na stavanie máje pri požiarnej zbrojnici. Môžete si zakúpiť pečienku, guláš a občerstvenie. Do tanca a na počúvanie budú hrať Bečkovi chlapci.

Materská škola oznamuje, že zápis detí do materskej školy sa uskutoční v stredu 3. a vo štvrtok 4. mája od 9,00 do 14,00 hod. Žiadosť o prijatie si môžete vyzdvihnúť v materskej škole, alebo stiahnuť z internetovej stránky školy. Kritériá prednostného prijatia:  deti 5 - 6 ročné, ktoré majú 1 rok pred plnením povinnej školskej dochádzky, deti s odloženou školskou dochádzkou a deti ktoré k 31. augustu 2017 dosiahnu tretí rok veku. Bližšie informácie poskytnú v materskej škole. 

MUDr. Černý oznamuje, že od 5. do 21. mája nebude ordinovať. Zastupuje MUDr. Bobek.

Spoločnosť Arios do závodu v Lozorne príjme zamestnanca s preukazom na vysokozdvižný vozík a skúsenosťami ako seniora. Bez preukazu na pozíciu juniora, s možnosťou zaučenia a vyškolenia. Jedná sa o prácu na dve zmeny - počas dňa. Platové podmienky sú od 850 do 1050 euro v hrubom. Bližšie informácie na tel. č. 0917 935 294. 

Pani Majerská oznamuje, že kozmetický Beauty salon bude v piatok 28. apríla zatvorený. Zároveň prosí objednané zákazníčky, aby sa prišli preobjednať na iný termín.