Hlásenia obecného rozhlasu

Dátum hlásenia: 19. 7. 2017

Centrum záujmových aktivít a Občianske združenie Čisté srdce pozýva deti na letný prázdninový program do Centra. V pondelok - prípravníček pre deti predškolského veku a o 9,30 športové hry v telocvični základnej školy. V utorok - tanečno hudobné stretnutia, spoločenské hry. V stredu - letné varenie, spoločenské hry. Vo štvrtok - tvorivé dielne, spoločenské hry. V piatok 21. júla výlet do Malaciek, spojený s návštevou ateliéru umeleckej keramikárky Čtverákovej s možnosťou vlastnej tvorby z hliny,  od 10,00 do 12,00 hod. mama klub. Na piatkové výlety je potrebné deti prihlásiť vopred v Centre.   

MUDr. Pirčová oznamuje, že od 24. júla do 15. augusta nebude ordinovať na detskej ambulancii. Zastupuje od 24. júla do 4. augusta MUDr. Ondrovičová v Malackách na Mierovom námestí. Od 7. do 15. augusta MUDr. Valentová na detskej ambulancii v nemocnici v Malackách.

Občianske združenie Na kopci pozýva všetky deti na zumbu s Aďou každú stredu o 10,00 hod. na futbalový štadión a v nedeľu o 19,00 hod. na betónové ihrisko v areáli školy pre dospelých a deti. Vstupné je 1 euro.

Obec Závod a Dobrovoľný hasičský zbor pozývajú na program v rámci Kultúrneho leta. V sobotu 22.júla 2017 v centrálnom parku pri hasičskej zbrojnici bude hrať DH Váhovanka. Pripravené je aj tradičné občerstvenie.